Call: 054-4727068         

  1. הבית
  2. המלצות
  3. המלצות

שיטת אליזבת 
שיחות לצמיחה אישית. 

הכל מתחיל במנעול שלך. תפתח אותו. 
הגיע הזמן לפרוץ את הלולאה האינסופית, ולהתחיל באמת לחיות. טובחצה את הגבולות של עצמך

בהתמסרות ונאמנות לעצמך, תתחיל לראות רק והרבה שינויים טובים. פגישת היכרות טלפונית ללא עלות. תאמו איתי פגישה. לחצו עכשיו על צור קשר.עם אליזבת גיליתי איך לוקחים אחריות על החשיכה שקיימת בפנים

שנה וחודשיים עם אליזבת. הגעתי עם שק קטן ומרופט שסחבתי איתי מטיפול דינאמי לטיפול סי.בי.טי, לטיפול באומניות. כל טיפול האיר בי דבר מה, אבל החוויה הייתה שדי חשוך פה. הספקנות גברה עם השנים ואיזושהי השלמה עצובה: נו, ככה זה בחיים. עם אליזבת למדתי איך מדליקים נר אחר נר. אושר, אופטימיות והודיה הן כבר אינן מילים גסות. אני יותר טובה לאחרים סביבי, ויותר טובה לעצמי. ממליצה בחום לכל מי שלא מוכן לוותר על האור... ש.ח 36. מרכז הארץ.

בשיחה נעימה, עם הרבה הקשבה והכלה, לא הייתי צריכה להסביר יותר מדי, הרגשתי כאילו את כבר יודעת הכל, ידעת לפרק לפרטים מדוייקים, לזהות את הקשיים ולתת את העצות הנכונות.
פתרתי בזכותה/בעזרתה הרבה דברים, נהניתי מהשיחות, העומק, האינטליגנציה הגבוהה, ההכלה והדרכים להסתכל על הסיטואציות, להבין אחרת, ללמוד ולדעת לפעול, הכלים, הגמישות - מדהים!
מערכות היחסים שלי הפכו להיות פשוטות יותר, חל שינוי עצום ומדהים בקשר שלי עם הוריי ובעיקר אני מרגישה שאני מכוונת באופן מדוייק יותר, שאני כנה יותר וכי התנועה שלי בעולם עם עצמי ועם אלו אשר אני חולקת עימם את היום יום שלי נובעת ממקום טוב יותר ומתוך כוונה ורצון נקיים ושמחים.
בסבלנות אין קץ ומתוך רצון אמיתי לעזור, אליזבת התחילה בטיפול/ מחקר אישי, שבו אני היא החוקרת את עצמי ואת תכונותי - בלי לשפוט בכלל, והיא המדריכה המכוונת, מגלה יחד איתי את התכונות הכי עמוקות והנסתרות.
בעקבות שיחותינו חלה תפנית דרמטית לטובה בכל מה שבתוכי ובסובבים אותי, דברים שהיו בבחינת ייאוש ושלא התקדמו שנים החלו להיפתר על הצד הטוב ביותר ולגרום אושר, ועד מהרה חלף הפחד הקיומי שאופף אותי בשנים האחרונות בשל נסיבות חיים קשות ופגיעה בבריאות.
חשוב לי אף לציין שעל אף כל הטיפולים השונים, בעייתי העיקרית לא עברה ואף החמירה, עד כדי כך שחשבתי לפנות אל כדורים (גם בהם אני לא מזלזלת אבל כן הם לעיתים יכולים להיות דבר ממכר והרסני יותר מהבעיה עצמה). כשאני משחזרת את מצבי בפגישה הראשונה אצל אליזבת, מיואשת ומלאת ספקות, זה נראה לי כמעט כמו סוג של נס שהיא בכלל הצליחה לחולל איזשהו שינוי.
אני יכולה להעיד על עצמי שלולא הליווי שלה, הייתי במקום אחר לגמרי היום. הרבה פחות מודעת לעצמי (לחסרונותיי ויתרונותיי),עם הערכה עצמית נמוכה יותר (משמעותית!!!) ועם פלונטרים ביני לבין עצמי שלא בטוח שהייתי יודעת לפתור לבדי.
לפעמים אני חושבת שלולא הייתי פונה לאליזבת היו דברים שכבר הייתי מוותרת עליהם ויכולות שלא הייתי מביאה לידי ביטוי. הרבה דברים היו נשארים בערפל. יכול להיות שהייתי נשארת במקום עם אותם דפוסים והרגלים
ייאמר לזכותה שהיא נוקטת בעמדה ניטראלית לאורך כל התהליך, היא מנתחת ופורמת פלונטרים באופן ריאלי, היא פשוט עושה לך סדר! והיא הדריכה אותי בצורה הכי פרקטית איך להתמודד מול דפוסי התנהגות שלי הטובים וטובים פחות.

צרו קשר ישיר עם אליזבת רוזמברג

20 דקות פגישת היכרות טלפונית ללא עלות או התחייבות

נא למלא אי-מייל מדוייק ומלא


או התקשרו:
054-4727068 
info@milemala.com

אנו מתחייבים לסודיות מלאה.

כל תכתובת, שיחה, מידע שיועבר ממך, לעולם לא ייחשף, יופץ ו/או יועבר לגורם אחר ולא נסחור בהם.


logo בניית אתרים