Call: 054-4727068         


שיטת אליזבת 
שיחות לצמיחה אישית. 

הכל מתחיל במנעול שלך. תפתח אותו. 
הגיע הזמן לפרוץ את הלולאה האינסופית, ולהתחיל באמת לחיות. טובחצה את הגבולות של עצמך

בהתמסרות ונאמנות לעצמך, תתחיל לראות רק והרבה שינויים טובים. פגישת היכרות טלפונית ללא עלות. תאמו איתי פגישה. לחצו עכשיו על צור קשר.עם אליזבת גיליתי איך לוקחים אחריות על החשיכה שקיימת בפנים

שנה וחודשיים עם אליזבת. הגעתי עם שק קטן ומרופט שסחבתי איתי מטיפול דינאמי לטיפול סי.בי.טי, לטיפול באומניות. כל טיפול האיר בי דבר מה, אבל החוויה הייתה שדי חשוך פה. הספקנות גברה עם השנים ואיזושהי השלמה עצובה: נו, ככה זה בחיים. עם אליזבת למדתי איך מדליקים נר אחר נר. אושר, אופטימיות והודיה הן כבר אינן מילים גסות. אני יותר טובה לאחרים סביבי, ויותר טובה לעצמי. ממליצה בחום לכל מי שלא מוכן לוותר על האור... ש.ח 36. מרכז הארץ.

אני רואה באליזבת מטפלת ראשונה במעלה, מדריכה אישית ומורה רוחנית... המשך לקרוא.

אין בפי מילים לתאר את המהפך אשר נוצר בחיי עקב המפגש עם אליזבת, ואילו אינן דברי הגזמה.

באליזבת מצאתי את התמיכה האיתנה והמהימנה שחיפשתי כל חיי.

בחסותה של תמיכה זו, אני חשה כי בפעם הראשונה אני מקבלת את הרשות לפרוח, להתפתח , ולגדול במלוא המובנים, יחסיי משפחה ויחסים בינאישיים, אמהות, צמיחה אישית במישור הקריירה והיצירה, המבט אל עצמי ונפשי, אל בני האדם, אל העולם והיקום, כל אילו התרחבו בי, הועמקו והועצמו.

הגעתי אל אליזבת רצוצה מעט, כאם טרייה לילד בכור בן כמה חודשים. חשתי כי ללא סיוע, אני עלולה לאבד את הקן שבניתי ושיחסיי עם אישי, אב בני, עלולים להידרדר לכדי אסון. הייתי מלאה באגרסיות, שקועה בעייפות, ועם מעט מאד הבנה לגבי מה שקורה איתי. אבל ידעתי שאני צריכה עזרה וידעתי שאני רוצה ללמוד.

אליזבת הראתה לי מי אני. ללא דברי חנופה, היא הציבה בפניי מראה אל תוכי, סימנה את אופניי פעולותיי ואת דרכיי חשיבתי שהיו נסתרים ממני, ונתנה בידי כלים להתמודדות. אינני יודעת כיצד היא יודעת את מה שהיא יודעת וכיצד היא עושה את מה שהיא עושה. אין זה חשוב מאד בעיני. כוונותיה הטובות, יושרה, והאינטואיציה החזקה שניחנה בה, הובילו. יחד סימנו את משעולי הדרך החדשה אליה בקשתי לצאת. היא לא כפתה עלי דבר ורק סייעה לי לראות בעצמי לאן מועדות פני .

אליזבת מפיצה אור סביבה, יש לה אנרגיה וכוחות עצומים, והיא ניחנה בכישורים נדירים ביותר. יכולות ההכלה והאמפתיה שלה בולטות גם בקרב העוסקים בטיפול ובתרפיה. לא שפיטה, ללא סייגים, ומשם הדרך לשינוי.  ללב הגדול שלה, שאת פעימותיו אני חשה בכל מפגש ושיחה, נוסף אינטלקט מבריק, יכולת ניתוח מושחזת, חדה כתער. מעולם לא נתקלתי באדם בעל תובנות בוהקות כל כך.

היא ערנית וגמישה לאורך הטיפול, ומתאימה עצמה למצב, ותמיד מוצאת את הדרך המדויקת ביותר להעביר את מסריה. היא לא תרפה עד שלא תחוש שהמסר נקלט. לא אחת היה קורה ששיחתנו החלה בייאוש, והסתיימה בהארה גדולה.

היא מלווה אותי בכל. אנחנו דנות במושגים מופשטים וגבוהים ויורדות עד לפרטי הפרטים של הפרקטיקה היומיומית. היא מלמדת אותי כיצד רוח ותודעה מוצאות דרכן אל עבר הגשמיות, ומאז שאני תחת חסותה, אני זוכה לראות בחיי ניצוצות של מימוש שמעולם לא דמיינתי שאזכה להגיע אליהם.

אני רואה באליזבת מטפלת ראשונה במעלה, מדריכה אישית ומורה רוחנית. היא מסתמנת כרבנית של חיי. כל המעוניין ליהנות מכישוריה, יזכה במתנה שלא תסולא בפז.

 

בברכה,

מ.ו.

בימאית

ת"א


אני רואה באליזבת מטפלת ראשונה במעלה, מדריכה אישית ומורה רוחנית... המשך לקרוא.

צרו קשר ישיר עם אליזבת רוזמברג

20 דקות פגישת היכרות טלפונית ללא עלות או התחייבות

נא למלא אי-מייל מדוייק ומלא


או התקשרו:
054-4727068 
info@milemala.com

אנו מתחייבים לסודיות מלאה.

כל תכתובת, שיחה, מידע שיועבר ממך, לעולם לא ייחשף, יופץ ו/או יועבר לגורם אחר ולא נסחור בהם.


logo בניית אתרים